modułowość

 • Modułowa budowa mebli Reeco, pełen wybór komponentów i szeroka gama akcesoriów umożliwiają łatwe wprowadzenie zasad ergonomii w miejscu pracy.

  Poszczególne elementy, mogą być także wykorzystywane w innych modułowych systemach mebli przemysłowych.

 • Podlegając niemal dowolnej rozbudowie, meble Reeco mogą być wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu i w miejscach takich jak: magazyny, linie produkcyjne, warsztaty, laboratoria, sale wykładowe itp.

  Możliwe jest tworzenie konstrukcji indywidualnie dobranych dla danego przedsiębiorstwa oraz dowolna późniejsza rozbudowa wraz z rosnącymi wymaganiami Klienta.

ergonomia

 • Naszym celem jest tworzenie optymalnego obszaru roboczego, w taki sposób aby czynności wykonywane podczas pracy były zgodne z naturalnymi ruchami człowieka.

  900 - 1100 mm 850 - 950 mm 700 - 900 mm PRACA STOJĄCA PRACA PRECYZJNA PRACA CIĘŻKA

  ERGONOMIA = WYDAJNA I BEZPIECZNA PRACA

  Człowiek jest najważniejszym elementem każdego stanowiska pracy. Pracownik nie może efektywnie wykonywać swoich obowiązków, jeśli jego otoczenie nie zostało przystosowane do szczególnych właściwości psychofizycznych.

 • Główne założenia ergonomii odnoszą się do zdrowia pracowników (eliminacja chorób zawodowych), zwiększenia ich satysfakcji z pracy i maksymalnego zwiększenia wydajności.

  WSZYSTKO W ZASIĘGU RĘKI

  Nasze stanowiska zostały zaprojektowane tak, aby blat stołu i półki ustawione były zawsze na odpowiedniej wysokości wraz z zestawem niezbędnych akcesoriów.

  Stanowisko pracy, na którym wszystkie przedmioty znajdują się w zasięgu użytkownika to stała korzyść firmy, oszczędność cennego czasu oraz bezpieczeństwo i porządek.