Konfigurator antystatycznych mebli przemysłowych REECO

Nasz konfigurator mebli przemysłowych REECO pozwala na niemalże dowolną konfigurację, stołów, regałów oraz wózków antystatycznych.

Korzystając z jego funkcji, można z łatwością wybrać odpowiednią szerokość, wysokość oraz akcesoria wybranych mebli ESD. Gwarantujemy szybką wycenę i pełne doradztwo w kwestii projektu oraz użytkowania naszych mebli. Większość stołów, blatów, elementów zabudowy oraz akcesoriów dostępna jest w 24H.

Stwórz stanowisko dla siebie

 • Wszystkie antystatyczne meble przemysłowe REECO cechują właściwości antyelektrostatyczne (ESD safe).

  Ogromną i unikalną zaletą mebli przemysłowych REECO jest modułowość – pozwala ona dopasować stanowisko pracy do każdych potrzeb.

 • Niezależnie czy potrzebuje się mebli dla elektronika, do laboratorium, do centrów badawczo - rozwojowych, instytucji państwowych, instytucji naukowych, czy też zwykłych stołów produkcyjnych – nasz konfigurator pomoże w stworzeniu idealnego rozwiązania.

Sprawdź nasz konfigurator 3D

Zaprojektuj indywidualne stanowisko ESD. Dodawaj akcesoria, zmieniaj wymiary i wiele więcej.

konfiguruj

najczęściej zadawane pytania

 • Czy elementy i akcesoria dostępne w konfiguratorze mebli REECO to wszystko co macie w ofercie?

  Nie! W naszym konfiguratorze REECO są dostępne tylko standardowe elementy i konstrukcje. Od wielu lat zapewniamy naszym klientom rozwiązania indywidualne - dopasowane do ich potrzeb i robione na specjalne zamówienie. Jeśli podczas tworzenia konfiguracji zabraknie jakiegoś elementu, zapraszamy do kontaktu - doradzimy i przygotujemy indywidualne rozwiązanie.

 • Czy mogę wycenić więcej niż jedną konfigurację?

  Oczywiście! Konfigurator mebli przemysłowych REECO pozwala na przesłanie wielu konfiguracji na raz, a tym samy na oszczędność czasu!

 • Kiedy mogę się spodziewać wyceny?

  Odpowiadamy zazwyczaj w ciągu godziny, maksymalny czas odpowiedzi to 24h.

 • Kiedy mogę się spodziewać zamówionej konfiguracji u siebie?

  Większość mebli, elementów oraz dodatków jest dostępna od ręki, o ostatecznym terminie wysyłki informujemy razem z wyceną.

 • Czy mogę rozbudować zamówiony stół?

  Oczywiście! Dzięki modułowej budowie, meble REECO można niemalże dowolnie rozbudowywać. Wprowadź swój stół do naszego konfiguratora antystatycznych mebli przemysłowych REECO i dowolnie rozbuduj!

 • Czy mogę złożyć indywidualny projekt?

  Oczywiście! Polska marka mebli REECO słynie ze swojej modułowości i indywidualnych rozwiązań. Jeśli w naszym konfiguratorze mebli REECO nie ma satysfakcjonującej konfiguracji, zapraszamy do kontaktu - przygotujemy rozwiązanie dopasowane idealnie!